ZLM PRODÜKSİYON +90 535 827 50 28
 

Anadolu Kanyonları Belgesel Ekibi 23 Nisan’da Genç İzcilerle Kıbrıs Kanyonundaydı

Anadolu Kanyonları Belgesel Ekibi 23 Nisan’da Genç İzcilerle Kıbrıs Kanyonundaydı

Anadolu Kanyonları Belgesel Ekibi 23 Nisan’da Genç İzcilerle Kıbrıs Kanyonundaydı

  • Yum

Anadolu Kanyonları belgesel film ekibi uzun metraj belgeselin çalışmalarına 23 Nisan’da start verdi.

Yapımcı yönetmen Özlem KIRGEL ve ekibi, 23 Nisan Pazartesi günü film çekim çalışmalarına başladı. Doğanın muhteşem koridorlarını konu alan belgesel uzun metraj film olarak ilk olma özelliğini taşıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün Sponsor desteği ile gerçekleştirilecek belgesel destekleyici sponsorları ve katılımcıları ile 2018’de filmin çekimlerini tamamlayacak.

Kanyonların asırlık tarihi konu edilecek

Yapımcı Yönetmen Özlem KIRGEL, belgesel film olarak gerçekleştirilecek ilk uzun metraj “Anadolu Kanyonları”  filmimizde hırçın akarsuların, geçit vermez dağların kayaların ötesine ilerleyişini doğanın koridorlarında gözlemleme fırsatı bulacağız.  Kanyonların faunasını, florası kayıt altına alacağız.  Kanyonların asırlık tarihini doğanın muhteşem koridorlarına yapılacak bu yolculukta keşfedeceğiz. Diyerek açıklamada bulundu.

Belgeselin, Ankara’da ki çalışmaları Nisan ayı sonuna kadar devam edecek.

Belgesel film’in çekimlerine Başkent Ankara’da başlandı. Kıbrıs Kanyonunu keşif için ziyaret eden ekip bölgede bulunan katılımcı gençlerle kanyonu gezdi. Ankara Spor İzcilik Grubu ASİL genç izcileri, zorlu bir yamaç yürüyüşü ile Kıbrıs Kanyonunu gözlemledi.

Belgesel film ekibinin Başkent Ankara’da ki çalışmalarına Nisan ayı sonuna kadar devam edecek. www.anadolukanyonlari.com  web sitesini ziyaret ederek film hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :   
error: Content is protected !!