ZLM PRODÜKSİYON +90 535 827 50 28
 

Film Hakkında

Ulaş, 40’lı yaşlarda hayat hikayelerini ve doğayı fotoğraflarıyla öyküleyip anlatan bir fotoğrafçıdır. Eşsiz doğa harikası kanyonların tabi dokusunu fotoğraflarına yansıtmak ister. Doğa fotoğrafçılarının ve doğa kaşiflerinin beklediği bu yolculukta ona eşlik edenlerle kanyonları keşfetmek için yolculuğa çıkar.

Anadolu’nun hırçın ve engel tanımaz akarsuları asırlardır çağlamaktadır. Bu akarsular, doğanın derin ve büyük koridorlarını oluşturmaktadır. Fotoğrafçı seyyahımız Anadolu’da ki kanyonların hikayesini işlemek istemektedir. Onun doğada yaşama olan tutkusunu ve kanyonlarda ki hikayesini izlerken Tabiat Ananın mucizelerine tanık olacağız.

Seyyahımızın izlediği yolda ona kılavuzluk eden fotoğraf deneyimini geliştirmek isteyen amatör fotoğrafçılar, Profesyonel dağcı ve sporcular, ona kanyonlarda eşlik edecektir. Hırçın akarsuların, geçit vermez dağların kayaların ötesine ilerleyişini doğanın koridorlarında gözlemleme fırsatı bulacağız. Türkiye’deki kanyonların asırlık tarihini doğanın muhteşem koridorlarına yapılacak bu yolculukta keşfedeceğiz.