ZLM PRODÜKSİYON +90 535 827 50 28
 

Hizmet Sponsorluğu

Uzun metraj belgesel film Anadolu Kanyonları Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü Sponsor desteği almaktadır.

İlgili Resmi Yazı   Sponsorluk Formu

Hizmet Sponsorluğu

Birden fazla kuruluş tarafından desteklenir ,  Filmin hizmet sponsoru olmayı kabul eden kuruluş, filmin hizmet sponsoru olduğunu belirten içeriği sözleşme itibarı ile reklam konusu olarak kullanabilecektir.

 

 1. Kuruluşun logosu, sponsorluk anlaşması yapılan tarihten sonra, aşağıda belirtilen yerlerde, diğer sponsorların logolarıyla birlikte Hizmet sponsorluğu için ayrılan bölümde, hizmet sponsoru olduğu belirtilerek yer alacaktır.
  • Film afişinde
  • Film jeneriğinde (filmin sonrasında diğer sponsorlarla birlikte)
  • Broşürlerde
  • Basın toplantılarında
  • Gala gecesinin yapıldığı sinema salonunda (diğer markalarla birlikte)
  • Web sitesinde
  • Sosyal medya tanıtım sayfalarında
 2. Hizmet sponsoru, filmin tüm ekibin katılımı ile gerçekleştirilecek Ankara ve İstanbul galalarında 20 adet davetiye hakkı elde edecektir. Davetiyeleri kendi firma kampanyalarında kullanabilecek, gerekirse kampanya dahilinde 3. Şahıslara, yapımcının belirleyeceği kriter ve ölçüde dağıtılacaktır.

Hizmet Sponsorlukları

Hizmet sponsorluk içerikleri gidilecek şehirler ve çevreleri için geçerlidir. Her bölgenin ulaşım konaklama ve ekip yemeklerini kapsar.

 

Konaklama

Kanyon çekimleri için gidilecek il ve çevresindeki konaklamalarda 15- 20 kişilik ekibin 8 ay süresince gideceği şehirlerde 7 – 15 gün sürsince gidilen şehirdeki konaklama hizmetini kapsar.

Gıda

20 kişilik ekibin 8 ay süresince gideceği şehirlerdeki yemek hizmetlerini kapsar.

Ulaşım

Yurt içi 8 ay süresince 2 özel araç ve yakıtları ile 20 kişilik bir ekibin gidiş dönüş uçak – otobüs biletlerini içerir.

Bölgesel Sponsorluklar

Film çekimlerinin yapıldığı şehir ve çevresindeki bölgesel sponsorluklar için genel hizmetleri kapsar.

 

error: Content is protected !!